X

okolice Warszawy

Tych którzy chcieliby na chwilę oderwać się od miejskich szlaków warszawskiej metropolii zapraszamy do odkrywania najciekawszych zakątków naszego regionu. Z nami zobaczysz perły architektury polskiej, poznasz folklor mazowieckiej wsi; przeprawisz się przez dzikie ostępy puszczy i przepłyniesz kajakiem malownicze doliny rzek, a wszystko to w ciągu zaledwie kilku godzin na jednej z naszych jednodniowych wycieczek w okolicach Warszawy.

Nieborów i Arkadia

Wycieczka do Nieborowa i Arkadii to nastrojowa podróż do jednego z bardziej urokliwych miejsc na mapie Mazowsza. W Nieborowie pokażemy Ci jedną z najokazalszych rezydencji magnackich w Polsce oraz ogród Helleny Radziwiłłówny w Arkadii.

Zobacz

Żelazowa Wola i Puszcza Kampinowska

Żelazowa Wola to najsłynniejsze miejsce kultu Fryderyka Chopina, odwiedzane przez licznych turystów i melomanów zarówno z kraju jak i z zagranicy.

Zobacz

Pałac w Otwocku Wielkim i rzeka Świder

Dla tych, którzy zastanawiają się gdzie spędzić słoneczny dzień na łonie natury w okolicach Warszawy proponujemy malownicze okolice Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i dolinę rzeki Świder.

Zobacz

Wycieczka 4

 

Zobacz

Wycieczka 5

 

Zobacz

Wycieczka 6

 

Zobacz

Formularz kontaktowy

Napisz do nas!

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wymiany informacji oraz obsługi korespondencji oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności Linguatorre. Wiem, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.”

Contact Viva Varsovia

Telephone

kom +48 792 444 212

How to get here

LINGUATORRE
Tłumaczenia i Nauka Języków Obcych

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress