X

miasto Warszawa

Serdecznie zapraszamy na wycieczki po Warszawie z Viva Varsovia. Na naszych spacerach będziesz mógł poznać zarówno te najbardziej rozpoznawalne i cenione zabytki stolicy, jak i mniej znane lecz równie ciekawe zakątki miasta. Oferujemy wycieczki “szyte na miarę”, dostosowane do indywidualnych potrzeb, preferencji oraz czasu jakim dysponują nasi Goście podczas swojego pobytu w Warszawie. Oto kilka naszych propozycji.

Zamek Królewski

Dawna siedziba książąt, królów oraz parlamentu polskiego, jest najważniejszym zabytkiem Starówki.

Zobacz

Stare Miasto i Krakowskie przedmieście

Dwie dzielnice, które dały początek Warszawie – Stare i Nowe Miasto to miejsce, którego w planie zwiedzania stolicy nie sposób pominąć.

Zobacz

Łazienki królewskie

Łazienki Królewskie to jeden z najpiękniejszych zespołów pałacowo-ogrodowych w Europie i jeden z najcenniejszych zabytków Warszawy.

Zobacz

Pałac w Wilanowie

Barokowy zespół pałacowo-parkowy to jeden z nielicznych warszawskich zabytków, które przetrwały w niezmienionej postaci okres II wojny światowej.

Zobacz

Stara Praga

Tych, którzy chcą poczuć ducha przedwojennej Warszawy, zapraszamy na Starą Pragę – niezniszczoną przez wojenną zawieruchę prawobrzeżną dzielnicę Warszawy.

Zobacz

Szlak żydowski

Chociaż dzielnicy żydowskiej w Warszawie już nie ma zapraszamy w podróż śladami jej dawnych mieszkańców.

Zobacz

Śladami PRL

Zapraszamy w podróż do przeszłości dla wielu z nas wcale nie tak odległej. Na wycieczce tej poznasz dzieło odbudowy nowej Warszawy na przykładach emblematycznych budowli PRL-u, takich jak Pałac Kultury i Nauki, słynny MDM, czy Dom Partii.

Zobacz

Park miniatur

Park Miniatur to jedna z najnowszych atrakcji Warszawy. W okresie letnim w przestrzeni Parku J. Sowińskiego na Woli można podziwiać pieczołowicie odtworzone modele budynków w większości nieistniejących już w krajobrazie Warszawy.

Zobacz

Nekropolie warszawskie

W warszawskich cmentarzach zapisana jest historia tego miasta. Proponujemy spacer po słynnych nekropoliach Warszawy, miejscach pochówku sławnych Polaków oraz całych pokoleń ludzi stanowiących o tożsamości tego miasta.

Zobacz

Formularz kontaktowy

Napisz do nas!

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wymiany informacji oraz obsługi korespondencji oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności Linguatorre. Wiem, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.”

Contact Viva Varsovia

Telephone

kom +48 792 444 212

How to get here

LINGUATORRE
Tłumaczenia i Nauka Języków Obcych

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress